• Wpisów: 164
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 15:56
  • Licznik odwiedzin: 15 253 / 2060 dni
 
andziulka304
 
2 dni byłam na wsi u cioci więc nie miałam dostępu do internetu i w tej notce poruszę kilka tematów.
Tak więc 1
Wczoraj w telewizji emitowano odcinek rozmów w toku o fanach A&M. Sam odcinek był według mnie żałosną próbą ośmieszenia tychże fanów połączoną z  chęcią zdobycia zainteresowania widzów. Odcinek nazywał się "Nie chcę dorosnąć, chcę zostać elfem!" Nazwa ta nie mam pojęcia na jakiej podstawie powstała. Kiedy zobaczyłam napis myslałam że może się pomyliłam i odcinek wcale ie będzie o nas. Elfem, hmm ciekawe. Do samego odcinka zaproszono dziwnych ludzi. Autentycznie dziwnych. Głównie osoby zajmujące się cospleyami czesto nieudolnie. To trochę smutne że chcieli z nas zrobić małych psychopatów a pani psycholog sprowadzała anime do hentaiów xD. Szkoda również że  nie zaprosili nikogo kto jakos jasno i prosto wyjaśniłby co jest fajnego i ciekawego w tej pasji.
To może tyle na ten temat.
Oto odcinek gdyby ktoś jeszcze nie widział:
tvnplayer.pl/(…)odcinek-nie-chce-dorosnac-chce-byc-…

2
Są takie blogi które wielbię. Dokładniej wielbię ich twórców, autorów wpisów. Gdyby ktoś z tych moich idoli skomentowałby mój wpis prawdopodobnie padłabym na zawał ,umarła szczęśliwie. Nawet jeśli napisałby że mój blog jest nieoryginalny i głupi pewnie i tak poczułabym na sobie blask boskości tego komentarza. Zaszczyt że osoba której nie jestem godna czyścic butów dotknęła klawiatury w mojej sprawie nawet po to ,żeby mnie skrytykować ale to nic! To byłby dzień chwały.

3
Właśnie uczę się wyczuwać aury. Trochę treningu i będę pierdolonym magiem ,założę własną gildię, spełnię swoje marzenia.

Chciałam napisać jeszcze o paru rzeczach ale zwyczajnie wypadłymi z głowy.

Nie możesz dodać komentarza.